Krem powiększający do biustu | Najlepsze składniki, zasada działania

Kremy ujędrniające do biustu stosowane są już od wielu lat jako sposób na optyczne powiększanie objętości piersi. Pomimo, że metoda ta zyskuje coraz większą popularność cały czas można spotkać się z jej przeciwnikami. Jak jest zatem prawda o kremach na powiększenie piersi? Czy naprawdę działają?

Kremy na powiększenie biustu – jak działają?

Już kilka lat temu zaobserwowano, że tkanka budująca pierś ma postać galaretowatej masy, której położenie zależy od napięcia mięśni klatki piersiowej oraz od jędrności skóry. To właśnie dzięki działaniu na tkankę skórną kremy mogą optycznie powiększać piersi.

Dobry krem powiększający do biustu znacznie poprawia ogólny stan skóry. W ciągu kilku tygodni terapii poprawie ulega nawilżenie skóry, jej jędrność, zwiększeniu ulega ilość włókien kolagenowych oraz elastycznych. Wszystkie te efekty sprawiają, że cała pierś staje się bardziej jędrna, wymodelowana oraz ulega uniesieniu. To właśnie te cechy decydują o tym, że biust sprawia wrażenie większego i bardziej pełnego, pomimo że fizycznie nie zwiększa swoich rozmiarów.

W przypadku kremów mówimy zatem o optycznym powiększeniu piersi. Jednak wbrew pozorom osiągnięty ta efekt może być długotrwały. Wybierając dobry preparat, możliwe jest uzyskanie trwałych rezultatów, które będą utrzymywać się nawet kilka lat. Wynika to z faktu przebudowy struktury skóry i wytworzeniu dużej ilości silnych włókien kolagenowych.

Co powinien zawierać dobry krem ujędrniający do biustu?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi co dokładnie powinien zawierać krem na piersi. O wiele łatwiej jest określić czego nie powinien zawierać taki preparat.

Wszystkie preparaty zawierające składniki, które potencjalnie mogą powodować wysuszanie skóry powinny być od razu odstawiane z powrotem na półkę. Skuteczność kremów zależy od ich zdolności wspomagania tworzenia silnej, jędrnej i gęstej skóry. W przypadku suchej tkanki skórnej występuje nie tylko gorsza synteza włókien, ale także występuje większa podatność na uszkodzenia. Dlatego wszystkie sztuczne składniki jak parabeny, silikony oraz barwniki powodujące wysuszanie skóry nie powinny być stosowane w kremach ujędrniających.

Najlepszymi efektami mogą pochwalić się kremy oparte na składnikach naturalnych. Nie wywołują one tak często reakcji alergicznych oraz rzadziej podrażniają tkanki. Dodatkowo składniki te o wiele lepiej przenikają przez barierę naskórka przez co efekty wywierane w tkance są o wiele silniejsze. Do najczęściej spotykanych składników naturalnych należą:

  • wyciąg z kwiatów lawendy,
  • ekstrakt z ruszczyka kolczastego,
  • kofeina,
  • dipalmitoyl hydroxyproline

Frashe – dobry wybór w terapii optycznego powiększania piersi

Niełatwo jest znaleźć produkt, który spełniałby wszystkie warunki opisane w poprzednim artykule. Jednak na polskim rynku istnieje bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet poważnie myślących o optycznym powiększeniu piersi. Krem powiększający do piersi Frashe posiada w swoim składzie nie tylko substancje w 100% naturalne, ale także gwarantuje trwałe efekty, które mogą utrzymywać się nawet przez kilka lat. Na polskim rynku nie ma jak dotąd produktu o tak dobrym składzie i tak wysokiej skuteczności.

Ćwiczenia jako drugi filar optycznego powiększania piersi

Jak już zostało wspomniane, za ułożenie i kształt piersi odpowiada nie tylko tkanka skórna, ale również mięśnie znajdujące się pod gruczołem piersiowym. Od ich napięcia i wielkości zależy uniesienie biustu. Dlatego tak ważne jest stosowanie regularnych treningów zmierzających do poprawy stanu ogólnego mięśni klatki piersiowej.

Ćwiczenia te opierają się głównie na pompkach, unoszeniu butelek z wodą oraz ćwiczeniach izometrycznych. Także spokojnie cały trening może być wykonany w domu podczas przerwy na reklamy lub w czasie gotowania się obiadu. Wystarczy około pół godziny dziennie, aby zauważyć efekty po kilku tygodniach ćwiczeń.

Jeżeli jeszcze nie wiesz wszystkiego o tej metodzie powiększania piersi, sprawdź: https://portalkosmetologiczny.pl/ujedrnianie-biustu/krem-ujedrniajacy-do-biustu/

Podsumowanie

W medycynie estetycznej kremy zajmują wysoką pozycję w rankingu nieinwazyjnych metod na optycznie powiększenie piersi. Nie zmienia to jednak faktu, że stosowanie preparatów kosmetycznych musi zostać połączone z ćwiczeniami wzmacniającymi mięśnie klatki piersiowej. W przeciwnym wypadku działanie kremu może okazać się zbyt słabe i wygląd piersi nie ulegnie poprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *